Latvijas Biškopības biedrības biedri saņem bez maksas

1. Nozares žurnālu "Biškopis" 6 reizes gadā

2. Preparātus varras ierobežošanai:

 • skudrskābi un apstrādes piederumu komplektus;
 • skābeņskābi;
 • preparātu „Bee Vital Hive Clean”.

3. Visa aktuālā informācija biedriem tiek nosūtīta e-pastā un ievietota mājas lapās www.strops.lv un www.medus.lv.

4. Dravas mājas standartprojekts.

LBB ir izstrādājusi dravas mājas standartprojektu, kuru ir iespējams pielāgot katrai konkrētai dravai. Standartprojektu apskatīt un lejupielādēt iespējams lapas apakšā, pie pielikumiem.

5. Dravas telpas projekts.

LBB ir izstrādājusi dravas telpas projektu, kuru ir iespējams pielāgot konkrētai dravai.

6. LBB biedri un citi interesenti var saņemt bez maksas brošūras:

7. Biškopības produktu tehniskie noteikumi. Biedrība ir sagatavojusi tehniskos noteikumus:

 • žāvēti ziedputekšņi;
 • dabīgais bišu māšu peru pieniņš;
 • propoliss;
 • svaigi ziedputekšņi – nastiņas;
 • saldēti ziedputekšņi;
 • konservēti ziedputekšņi;
 • žāvēta bišu maize.

Tehniskos noteikumus biedrības biedri var pasūtīt biroja darbiniekiem un saņemt tos bez maksas. Citi interesenti šos noteikumus arī var iegūt, samaksājot par noteikumu iesiešanas darbu, t.i. 14 EUR par vienu kopiju.

8. Pavasara konference.

Ikgadējs pasākums, kura laikā notiek biškopības preču tirdzniecība/izstāde, praktiski demonstrējumi biškopībā un lekcijas par aktuālajām tēmām.

9. Bezmaksas konsultācijas var saņemt visi biškopji.

Konsultanti sniedz konsultācijas semināra veidā. Katrs bitenieks sev interesējošās tēmas var iesniegt savas nodaļas vadītājam vai LBB birojā. Tēmas tiks sagatavotas, lai lekciju veidā darītu zināmas Jums aktuālās lietas. Pēc semināra ir iespējama individuāla konsultācija ar konsultantu. Konsultācijas var saņemt arī no biroja darbiniekiem.

Latvijas Biškopības biedrības pakalpojumu piedāvājums

1. Uzlīmes „Ievākts Latvijā”

Uzlīmes, kuras ir domātas medus tirdzniecību trauku aizzīmogošanai, kā arī apliecinājumam, ka realizācijai piedāvātais medus ir ievākts Latvijā. Iegādājoties uzlīmes, ir jānoslēdz licencēšanas līgums. Uzlīmes iespējams iegādāties LBB internetveikalā https://www.stropsveikals.lv/

Izcenojumi:

 • par 200 uzlīmēm rullītī – 10,00 EUR;
 • par 500 uzlīmēm rullītī – 20,00 EUR.

2. Profesionālās pilnveides kursi "Biškopībā"

 • Apmācības tiek daļēji līdzfinansētas ar valsts un ES finansējumu, ELGF Kopējās tirgus organizācijas pasākuma "Atbalsts biškopības programmai".
  Kursu maksa kursantam 485,00 EUR par abiem apmācību gadiem. Pensionāriem, invalīdiem un Ģimenes 3+ kartes īpašniekiem tiek piemērota 50% atlaide. Kursi notiek divus gadus, brīvdienu grupās, latviešu valodā. Pieteikšanās no 1. maija līdz 30. augustam. Lūdzu, sūtīt iesniegumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3. Pieredzes apmaiņas braucieni.

Braucienu laikā ir ietvertas profesionālas diskusijas un apskates objekti, kā arī iespēju robežās, tiek piedāvātas konkrētās vietas tūrisma objekti.

4. Medus ziedputekšņu analīzes.

Piedāvājam veikt medus ziedputekšņu analīzes, nosakot medū sastopamo ziedputekšņu procentuālo sastāvu jeb medus ziedputekšņu relatīvo biežuma analīzi. Pēc analīžu rezultātiem var noteikt monoflorā medus atbilstību konkrētajam medus veidam vai arī spriest par bišu apmeklēto ziedu sugu daudzveidību. Atbilstoši  analīzes rezultātiem var  veikt precīzāku monoflorā  medus marķēšanu un veiksmīgāku tā piedāvāšanu tirgū, iespējams arī sortimenta dažādošanu. Analīzi var pasūtīt vienā no diviem veidiem: pilnu vai daļēju.

 • Pilnā analīzē pēc iespējas tiks identificēts viss sastopamais ziedputekšņu spektrs, piemērotāka, lai noteiktu bišu apmeklēto augu sugu dažādību. Pilnas medus ziedputekšņu analīzes cena – 64,00 EUR (t.sk. PVN);
 • Daļējā analīzē tiks veikta tikai galveno biežāk sastopamo ziedputekšņu identificēšana un procentuālais sastāvs, piemērota monofloro medus veidu noteikšanai vai apstiprināšanai. Daļējas medus ziedputekšņu analīzes cena – 25,00 EUR (t.sk. PVN).

Par ziedputekšņu medus analīzēm interesēties pie pētnieces Inetas Eglītes, tālr.: 27025600.

5. Reklāmas un sludinājumu izvietošanas iespējas.

Latvijas Biškopības biedrība piedāvā reklāmas izvietošanas iespējas žurnālā "Biškopis" un reklāmas banneru izvietošanu mājas lapā www.strops.lv. Reklāmas izvietošanas cenrādi skatīt pielikumā.

Par reklāmas izvietošanu žurnālā "Biškopis" sazināties ar Normanu Graustiņu, tālr.: 29529702 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mājas lapā www.strops.lv iespējams ievietot bezmaksas sludinājumus, sadaļā sludinājumi.

6. Vasaras saiets.

Ikgadējs pasākums, kura laikā notiek plaša biškopības preču tirdzniecība/izstāde, dažādi praktiskie demonstrējumi un lekcijas, konkursi “Garšīgākais Latvijas medus”, “Veiksmīgākā biškopības produktu etiķete”, "Garšīgākā medus kūka", sporta aktivitātes, profesionālās pilnveides kursu “Biškopībā” izlaidums, koncerts, zaļumballe.

7. Biškopju gada noslēguma balle.

Atpūtas pasākums, kad tiek izvērtēts aizejošais gads, apsveikti konkursa “Gada biškopis” laureāti un lustēts līdz pēdējiem dancotājiem.

Preču un pakalpojuma cenas var mainīties atkarībā no iegādes daudzuma un tirgus cenu svārstībām!

Comments  

+2 #1 Aleksandrs Vl. 2018-11-27 19:43
Labdien kur Latvija Rīga vai ta apkartne var iziet kursus un saniemts sertifikātu. Paldies

You have no rights to post comments