Aicinām biškopjus piedalīties konkursā "Novada iecienītākais medus 2020", kuru Latvijas Biškopības biedrība (LBB) organizē sadarbībā ar SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru" (LLKC) pasākuma "Novada Garša" ietvaros. Šogad konkurss notiks attālināti, vērtēšanā piedaloties tikai žūrijas komisijai.

Covid-19 dēļ tika mainīts konkursa "Novada iecienītākais medus 2020" formāts - no klātienes degustēšanas uz attālinātu vērtēšanu, piedaloties tikai žūrijas komisijai.

Dalības noteikumi:

  • Dravai jābūt reģistrētai Lauksaimniecības datu centrā;
  • Konkursam iesniedz nekristalizētu medu - vienu litru divās 0.5 l burciņās, norādot medus nosaukumu, biškopja vārdu, uzvārdu, adresi. Iesniegtā medus parauga partijai ir jābūt ne mazākai kā 25 kg (lai patērētājam būtu iespēja iegādāties medu no šīs partijas);
  • Konkursa 1.-10. vietas ieguvēji, savos e-pastos pēc konkursa saņems LBB veiktos medus ziedputekšņu analīžu rezultātus.

Pieteikšanās konkursam no 15.08.2020.-15.09.2020. zvanot pa tālr. 20020117, 29972267 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (Žanna Gutova). Medus paraugu nosūtīt vai atvest personīgi uz LBB biroju Rīgas ielā 22, Jelgava.

Dalības maksa par katru medus paraugu ir 10.00 eiro, t.sk. PVN.

Vērtēšana un apbalvošana:

  • Katram iesniegtajam medus paraugam tiek piešķirts degustācijas numurs. Medus tiek pārliets degustācijas traukos un nodots izvērtēšanai žūrijas komisijai.
  • 1., 2. un 3. vietas ieguvēji piedalās "Novada Garšas" noslēguma pasākumā Hanzas Peronā, Rīgā 02.oktobrī, 2020.gadā.
  • 1. vietas ieguvējam balva no LLKC - pieredzes apmaiņas brauciens.
  • 1., 2. un 3. vietas ieguvēji saņems balvas no Latvijas Biškopības biedrības.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Vilcāne
LBB
t.20020117

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn