Latvijas Biškopības biedrība (LBB) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centru šā gada rudenī uzsāks jaunu, divgadīgu mācību kursu biškopībā. Kursu pirmajā mācību gadā interesenti apgūst pamatzināšanas biškopībā, otrajā – bišu māšu audzēšanu un produktu ražošanu, bišu slimību profilaksi u.c. Kursa noslēgumā dalībnieki saņems LLU Mūžizglītības centra apliecību par profesionālās pilnveides izglītību. Mācību kurss 224 akadēmiskās stundas paredzēts iesācējiem biškopībā. Nodarbību biežums - divas dienas mēnesī. Nodarbību norises vietas paredzētas Rīgā un citās Latvijas vietās, atkarībā no pieprasījuma.

Šobrīd apmācības tiek daļēji līdzfinansētas ar valsts un ES finansējumu, ELGF Kopējās tirgus organizācijas pasākuma "Atbalsts biškopības programmai". Kursu maksa kursantam 385,00 EUR par abiem apmācību gadiem.

LBB aicina interesentus aizpildīt iesnieguma veidlapu www.strops.lv vai pieteikties elektroniski uz e–pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni: 25902500 līdz š. g. 31. augustam. Papildus informāciju var saņemt, zvanot programmas koordinatorei Līgai Lapiņai, pa tālruni: 25902500.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn