Latvijas Biškopības biedrības sūtītie e-pasti, inbox.lv lietotājiem, automātiski tiek pārvietoti mapē "Abonētie".

Esam novērojuši, ka pēdējā laikā biedri nereaģē uz LBB biroja nosūtītajām e-pasta vēstulēm.

Sazinoties ar SIA Inbokss, noskaidrojām sekojošo:

"Ienākošo e-pastu filtrēšana kategorijās (Ienākošie, Abonētie, Sociālie) Inbox Mail pastā notiek automātiski, balstoties uz kompānijas Inbox.lv iekšējiem noteikumiem un algoritmiem.
Mapē "Abonētie" automātiski nonāk mārketinga un reklāmas ziņojumi no dažādiem uzņēmējiem, pasaules zīmoliem un interneta veikaliem, kā arī dažādi automātiski izsūtami ziņojumi – piemēram, karstie piedāvājumi, informācija par jaunām precēm, svētku akcijām, katalogu sūtījumi, informācija par pasākumiem, izpārdošanu un citi komerciālu ziņojumu veidi ar jaunumiem un preču vai pakalpojumu reklāmu.
Mapē "Sociālie" nonāk ziņojumi no sociālajiem tīkliem, forumiem un diskusiju grupām, iepazīšanās un spēļu portāliem, kur lietotājs ir reģistrējies.
Gadījumā, ja Jūsu nosūtītais e-pasts iekļuva mapē „Abonētie” vai „Sociālie”, taču Jūsuprāt tā saturs (piemēram, apmaksājami rēķini, aviobiļetes, interneta pirkumu apstiprinājumi, paroles atjaunošanas informācija u.c.) atbilst mapei „Ienākošie”, lūdzam paziņot par to mums uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot detalizētāku informāciju par savu e-pastu."

Lai gan LBB sūtījumi biedriem neatbilst minētajām e-pastu kategorijām – informatīvās vēstules biedriem nav nedz reklāmas, nedz karstie piedāvājumi, tomēr dažas no filtriem saistošām pazīmēm mūsu e-pastu vēstules satur, piemēram, vēstule tiek izsūtīta daudziem adresētiem vienlaikus. Tādēļ ierosinām pārbaudīt visas ienākošo e-pastu mapes tai vietā, lai censtos "pārmācīt" vēstuļu filtrus.

Tā būs vienkāršāk un drošāk tiksiet pie LBB nosūtītās informācijas.

Tāpat ierosinām apsvērt iespēju sarakstei ar LBB izmantot citu e-pastu saziņas pakalpojumu nodrošinātāju, piemēram, Gmail no Google.

Materiālu sagatavoja:
Juris Šteiselis
LBB

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn