Pagājušā gada nogalē, 25. novembrī Jelgavā risinājās Latvijas Biškopības biedrības rīkotais seminārs: “Apiterapijā izmantojamie biškopības produkti un homeopātiskie preparāti, to pielietojums ginekoloģijā, geriatrijā un homeopātijā”.

Pasākums izraisīja ļoti lielu rezonansi, tas vienkopus pulcēja 120 interesentus: ārstniecības personas, biškopjus un citu nozaru pārstāvjus.

Seminārā uzstājās pašmāju lektori - Latvijas Apiterapeitu biedrības pārstāves: ārste, neiroloģe un apiterapeite Dr. Maruta Solvita Iveta Naudiņa, kā arī ārste, ginekoloģe, dzemdību speciāliste, homeopāte un psihoterapeite Dr. Anna Krumpāne. Semināram tika pieaicināts “Āgenskalna klīnikas” vadītājs, pediatrs, homeopāts Dr. Edgars Mednis, kā arī kolēģe no Lietuvas, Dr. Dalia Stasytyte-Buneviciene.

Daļa no lektoriem ir devuši atļauju publicēt viņu prezentācijas:

Dr. Marutas Solvitas Ivetas Naudiņas prezentācija "Apiterapijas vēsture Latvijā";

Dr. Annas Krumpānes prezentācija "Apiterapijā izmantojamie biškopības produkti, to pielietojums dzemdniecībā un ginekoloģijā";

Dr. Edgara Medņa prezentācija "Homeopātija. Vai bites un cukurs spēj ārstēt?".

Nākotnē Latvijas Apiterapeitu biedrības plāno rīkot apmācības kursus apiterapijā un apiprofilaksē, provizoriskais apmācības laiks – 2018. gada maijs vai jūnijs. Par vēlmi mācīties šādos kursos lūdzu rakstīt uz norādīto e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Semināra norisi atbalstīja: Latvijas Apiterapeitu biedrība; SIA Deiva.

 

Materiālu sagatavoja:
Jānis Šnikvalds
LBB, LAB

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn