LAD: Atbalsts dalībai pārtikas kvalitātes shēmās

Līdz šī gada 9. aprīlim ir atvērta pieteikšanās atbalstam intervencē “LA 18 Atbalsts dalībai pārtikas kvalitātes shēmās”.

Ja ražo biškopības produktus un piedalies bioloģiskajā lauksaimniecības shēmā vai nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā (“Zaļā karotīte”), šī ir lieliska iespēja pieteikties uz valsts un ES finansiālu atbalstu!

Atbalsta apmērs

1. Bioloģiskā lauksaimniecības shēmā

  • 340 € – par viena bioloģiski sertificēta primārā produkta ražošanu;

  • 50 € – par katra nākamā bioloģiski sertificēta primārā produkta ražošanu;

  • maksimālais atbalstāmo produktu skaits ir līdz 6 produktiem;

  • maksimālais atbalsts ir 590 € vienam atbalsta pretendentam.

2. Nacionālā pārtikas kvalitātes shēmā (“Zaļā karotīte”)

  • 250 € – par viena sertificēta primārā produkta ražošanu;

  • 30 € – par katra nākamā sertificēta primārā produkta ražošanu;

  • maksimālais atbalstāmo produktu skaits līdz 6 produktiem;

  • maksimālais atbalsts – 400 € vienam atbalsta pretendentam.

Vairāk informācija skatīt šeit: www.lad.gov.lv/lv/katalogs/la-18-atbalsts-dalibai-partikas-kvalitates-shemas.

Kāpēc vērts pieteikties?

Atbalsts dalībai pārtikas kvalitātes shēmās palīdz segt sertifikācijas izmaksas un padara pieejamāku, piemēram, bioloģiskā medus ražošanu. Turklāt sertificēts produkts tirgū ir konkurētspējīgāks – tas palielina pircēju uzticību un ļauj pārdot produkciju par augstāku cenu. Turklāt tas dod plašākas produktu noieta iespējas.

Biškopi, ja atbilsti atbalsta saņemšanas nosacījumiem – nepalaid garām iespēju! Piesakies uz atbalstu līdz 9. aprīlim

Next
Next

No 14. aprīļa lauksaimnieki varēs pieteikties platību maksājumiem