Latvijas Biškopības biedrība aicina visus biškopjus šā gada 15. novembrī iesaistīties Eiropas mēroga akcijā "Eiropas medus brokastis" ("European Honey Breakfast") un nodrošināt tuvākā skolā bezmaksas medus degustāciju skolēniem; pastāstot par medu, bitēm un bišu nozīmi apputeksnēšanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. Šāda akcija norisināsies jau 6. gadu.

LBB aicina būt atsaucīgiem un sazināties ar tuvāko skolu un vienoties par bezmaksas degustācijas nodrošināšanu un biškopības produktu izbraukuma tirdzniecību.

Tādējādi iespējams sekmēt savas saimniecības darbību, gan visas biškopības nozares attīstību, popularizējot biškopības produktus, gan, pastāstot par saviem ražojumiem plašai jauniešu auditorijai.

Par plānotām degustācijām lūdzam laicīgi informēt LBB, līdz 10.novembrim, lai mēs varētu ievietot informāciju LBB mājas lapā www.strops.lv, un nosūtīt arī reģionāliem mēdijiem. Sūtiet informāciju norādot skolas nosaukumu, adresi un precīzu degustācijas laiku uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet Ivetai Vilcānei tālr. 20020117.

Neliels ieskats no iepriekšējo gadu akcijas “Eiropas medus brokastis”

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn